תיק תאונת עבודה - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • יואב

  נשלח ע"ייואב 18:40, 19 בספטמבר 2014

  שלום רב אני נפעגתי בתאונות עבודה ביתק מוערב(נתבע ) וצד ג בקדם המשפט הקודם צד ג לא התיצב למרות שיש החלטה בזו גם לר מסר פוליסת הביטוח לנתבעת בהחלטת השופט היה : שצד ג יש להבהיר מדוע לא התיצב וגם עליו למסור פוליסת ביטוח לנתבעת גם כן על התבעת וצד ג להיש תחשיבי נזק תוך תקופה מסוימת וגם להתיחס לענין האחריות והחלקה בינהם והתק נקבע לחודש 12 היום בדקתי במערכת נט משפט כתוב שצד ג נמחק מהתביעה ? באיזה מקרים זה יכול להיות שצג ג נמחק

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  07:58, 22 בספטמבר 2014

  ייתכן שצד ג' הגיע לפשרה עם הנתבעת ולכן נמחק. אפשרות אחרת היא שצד ג' לא הגיש כתב הגנה וביהמ"ש דרש מהנתבעת לבקש פסק דין נגדו - במידה ולא עשו כן, תימחק ההודעה לצד שלישי מחוסר מעש.

  תגובה
 • 17:28, 22 בספטמבר 2014

  משמעות הדבר הזה מזרז את התביעה נכון ? השופט בקש מכל צד הגשת תחשיב נזק ועכשיו צד ג יצא מהתביעה מה צפוי להיות בדיון הבא

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  08:26, 23 בספטמבר 2014

  מחיקת צד מהתיק יכולה להפוך את ההליכים ליותר פשוטים (צריך לקבל פחות הסכמות של צדדים לכל מהלך בתיק).
  השלב הבא הוא הגשת תחשיבי נזק - כל צד מגיש לביהמ"ש תמצית של טיעוניו, ועל בסיס החומר שמוגש לביהמ"ש מציע השופט הצעת פשרה. הצעת הפשרה איננה מחייבת את הצדדים, ולכן אם אחד מהצדדים לא מסכים להצעה, ולא מצליחים להגיע להבנה אחרת, ממשיכים בניהול המשפט.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.