• שרון

  נשלח ע"ישרון 10:46, 22 באוקטובר 2014

  שלום רב עו"ד עידו אמגור השופטת בתיק שלי ממתינה לתוצאת צדדים של גישור בתיק תאונת עבודה הייתה הסכמה בגישור והוא הצליח היא קבעה לפני הגישור כי יש מועד עיון פנימי עד סוף חודש 10 שעד אז אם לא תהיה פשרה כוללת ייקבע לו"ז זריז של הוכחות והיא ציינה שניתן גם במקביל לעתור בעקבות התפתחויות בגישור שיצדיקו מהלך של דחיה בעיון הפנימי מה יקרה מבחינת השופטת אם אין שום הסכם עד לתאריך הזה? האם זה נכון שקורה מקרים רבים שמוגש הסכם בדיוק בדקה ה90 ? תודה על הקדשת זמנך ותשובתך

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:03, 22 באוקטובר 2014

  יש להניח שאם הצדדים לא יגישו לשופטת שום הודעה עד סוף החודש, התיק יגיע לשולחנה של השופטת והיא תשלח החלטה לצדדים ובה תורה להם לעדכן אותה על תוצאות הליך הגישור תוך פרק זמן שייקבע על ידה (למשל 30 יום).
  בהרבה מקרים תיקים נגמרים בדקה ה-90, אך מועד של תזכורת פנימית אינו "מלחיץ" את הצדדים, שכן אינם צריכים לעשות שום דבר לקראתו. לעומת זאת, כאשר נקבע מועד להגשת ראיות או מועד ישיבת הוכחות, הצדדים צריכים להיערך עליו, ואז יש להם מוטיבציה להשקיע בפשרה במקום בניהול התיק.

  תגובה
 • 11:53, 22 באוקטובר 2014

  תודה אז יש מצבים שיש הסכמות ומושכים אישורים עד לרגע שהשופטת תקבע מועדי הוכחות ובכוונה לא נותנים תשובה עד לעיון פנימי ? או שבד"כ שיש הסכמה אין אינטרס לחברת הביטוח למשוך זמן ולא לתת אישור?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:59, 22 באוקטובר 2014

  כל מקרה לגופו - באופן עקרוני, כשעורך דין מצליח לקבל את הסכמת הלקוח שלו לפשרה, אין לו סיבה להמשיך ולמשוך את התיק.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.