תבחיעת נזקין - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 08:11, 14 במאי 2015

  שלום לך מדובק בתאונת עבודה שאירעה לפני 4 שנים בדיון האחרון השופט הציע פשרה אבל לא הגענו להסכמה השופט קבע עוד קדם משפט מה זאת אומרת שזה הדיון האחרון של פסק דין ? אם לא מתי יהיה הפסק דין תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:22, 14 במאי 2015

  לא, בישיבה הקרובה לא ינתן פסק דין. השופט לא יכול לתת פסק דין לפני ששמע את הראיות, כלומר רק לאחר הגשת תצהירים מטעם הצדדים וחקירה של כל העדים בבית משפט על התצהירים שלהם (זה יכול לקחת הרבה מאוד זמן - שנה ויותר אם מדובר בשופט עמוס).
  כנראה שהשופט קבע את התיק לקדם משפט נוסף, כדי לנסות ולבדוק האם הצעת הפשרה שלו התקבלה, ואם לא, לנסות להציע משהו אחר או להפנות את הצדדים לגישור.

  תגובה
 • 10:51, 14 במאי 2015

  זאת אומרת ישיבת הוכחות לפני פסק דין

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.