תאונת דרכים - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • אסתר

  נשלח ע"יאסתר 11:52, 21 בינואר 2013

  אבי עבר תאונת דרכים בסופ"ש לפני שבועיים והוא נפגע פגיעה קשה בכתף וביד ימין שהיא היד הדומיננטית שלו. בגלל הפציעה הוא לא עובד ועדיין לא ידוע מתי יוכל לחזור לעבוד. הוא נהג משאית. הוא המפרנס היחיד במשפחה. איך נפתור את הבעיה?

  השב
 • 17:27, 23 בינואר 2013

  אסתר שלום,
  אביך זכאי לפיצוים מחברת הביטוח שביטחה את המכונית שהיתה מעורבת בתאונה והוא זכאי גם לתשלומים על חשבון הפיצויים, אם אינו מסוגל לעבוד ועבור ההוצאות שמוציא ("תשלום תכוף"). אם התאונה היתה קשורה בעבודה הוא זכאי גם לתשלומים מהביטוח הלאומי לפי ההכנסה עליה דיווח לביטוח הלאומי לפני התאונה. לפרטים נוספים הנך מוזמנת להתקשר אלי בטלפון: 03-6953344.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.