ערעור - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 12:03, 11 בפברואר 2013

  בעלי עבר אירוע מוחי וזה קרה לו בעבודה שלו בגלל שזה קרה בעבודה נאמר לנו שמדובר בתאונת עבודה ולכן פנינו לביטוח הלאומי אבל שם דחו את הפניה שלנו. מה עלינו לעשות עכשיו? אנחנו רוצים לערער איך מומלץ לעשות את זה בדרך הטובה ביותר?

  השב
 • 12:35, 12 בפברואר 2013

  טליה שלום – הדרך היחידה הינה להגיש תביעה נגד הביטוח הלאומי לבין הדין לעבודה בתוך התקופה הקבועה בחוק. על מנת שאירוע מוחי יוכר כתאונת עבודה הוא צריך להיות תוצאה של אירוע חריג שארע בעבודה.
  לא מסרת פרטים כלשהם באשר לנסיבות האירוע וסיבת הדחייה של התביעה. אם תמסרי את אלה ניתן יהיה גם להשיב לך לגופו של ענין באשר לסיכויי התביעה. הינך יכולה למסור הפרטים גם בשיחת טלפון עמי בטלפון: 03-6953344.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.