ועדת ערר של מלל - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • בני

נשלח ע"יבני 12:30, 30 באוגוסט 2013

שלום לך נבדקקתי על ידי רופא הגשתי תביעה לשנות אוחוח אחוזים של ועדה רפואית בבדיקה לא היחסו למה שבקשקתי ערעור לא שמעו אותי בככלל רק לקח מסמך רפואי על הבעיה שלשמה הגשתי ערעור הרופא הזה פסלי שהוא בודק עוד פעם פעם שעברה בבדיקבה הרפואית על ידי רופא באתו תחום אוטו חצתי נעליים שכבתי על המיטה בדיקה ראויה צלשמה בערעור בדיקה שטחית הכי מציחקה שהיהת לי אי פעם לא שאל מה יש מה כואב איםפה הבעייה הרפואית זהחוקי הרגשתי התעללות לא בקשתי נוריול ג שיבדוק והכניסו אותי לנוריול ג לוא מבין מה עשיתי תי אותי שזה חוק זה חוקי אתהמגיש ערעור על אואטופ מחליטים לבדוק גןם בדיק'ה נרולוגית ולא רופא שממוחהלתחום הזה זה חוקי

השב
  • 12:34, 3 בספטמבר 2013

השאלה איננה ברורה - מה ברצונך לדעת?

תגובה
  • 16:36, 3 בספטמבר 2013

האם זה חוקי כך עושים ועדת ערער של מלל לא בודקים בדיקה רפואית על מה שהדגשתי ערעור לא נותנים להתבטאות ממה אני סובל זאת ועדה

תגובה
  • 15:00, 9 בספטמבר 2013

השאלה עדין כללית מדי ולא ברורה ובהעדר פרטים נוספים איננו יכולים להשיב עליה.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.