בדיקה רופאית - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • שלום

  נשלח ע"ישלום 12:14, 6 בנובמבר 2013

  שלום רב אני נפגעתי בעבודה בעוד חודשים יש לי בדיקה רופא מטעם בית המשפט (פרופסר ) (הנזק שלי הוא ניטוח אחרי נפילה על הרגל ) השאלה היא יש צורך להביא מכתב בדיקה חדש מרופא (דר ולא פרופסר ) מומחה אבל ( לא חוות דעת רק בדיקה רגילה ) האם הרופא של בית המשפט מתיחס אליו או זה לא עוזר והא מסתפק במכתבים הישינים ???

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:37, 11 בנובמבר 2013

  שלום רב,
  בהנחה שלא מדובר בתאונת דרכים, הרי שהתקנות מאפשרות לכל צד לשלוח למומחה הרפואי מטעם ביהמ"ש מסמכים מטעמו, כולל חוות דעת רפואית. אם יש באפשרותך להשיג מכתב/חוות דעת רפואית עדכנית (גם של ד"ר ולא פרופסור), שתומכת בטענות שלך, זה בהחלט יכול לעזור וכדאי לשלוח את זה למומחה מטעם ביהמ"ש. בכל מקרה, כדאי שתעביר את החומר לעורך הדין שלך, שבקיא בפרטי תביעתך וידע להחליט האם כדאי להעביר את המסמך העדכני למומחה, או לא.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.