תאונת דרכים - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • נטע

  נשלח ע"ינטע 10:19, 27 בנובמבר 2013

  סבא שלי נפגע מרכב כשהוא חצה את הכביש. הנהג פגע בו והמשיך לנסוע. עוברי אורח שראו את סבא שלי פצוע על הכביש הזמינו אמבולנס ולקחו אותו לביה"ח. הוא עבר ניתוח בכתף ונפתח לו האף. קשה לו להזיז את היד אחרי הניתוח. הוא פנסיונר, מה בכל זאת מגיע לו מביטוח לאומי או ממקום אחר?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:41, 3 בדצמבר 2013

  לסבא שלך זכויות רבות בעקבות פגיעתו בתאונה - ככל שפרטי הרכב הפוגע לא ידועים, יוכל סבא שלך לקבל פיצוי מחברת קרנית, שמתפקדת במצב כזה כמו חברת ביטוח (זכויותיו של סבא שלך לא ייפגעו רק בשל העובדה שנפגע בתאונת "פגע וברח"). בנוסף, ייתכן שבאפשרותו לקבל סיעוד מביטוח לאומי, ובמידה ויש לו פוליסות ביטוח פרטיות, ייתכן שגם מהם. לקבלת מידע נוסף את מוזמנת ליצור עמי קשר במשרדי - 03-6953344

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.