• טל

נשלח ע"יטל 16:00, 23 בפברואר 2014

שלום רב אני נפלתי בשטח ציבורי והיד שלי נשברה הרשלנות מוכחת והגשתי תביעת נזקין נגד חברת הביטוח שלהם השאלה היא השופט כמה קובע פיצוי במקרה שלי שלא נותר נכות אבל עברתי שרשרת ארוכה של טמפולים

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

16:10, 23 בפברואר 2014

אם לא נותרה נכות כתוצאה מהתאונה, המרכיב העיקרי של הנזק הוא נזק שאיננו נזק ממון (כלומר פיצוי עבור כאב וסבל שנגרם לך כתוצאה מהתאונה). סכום כזה הוא בשיקול דעתו הרחב של ביהמ"ש, שכולל בתוך סכום הפיצוי את כל נסיבות המקרה והאחריות. הסכום יכול להיות כמה אלפי ש"ח בודדים ויכול להגיע לכמה עשרות אלפי ש"ח - תלוי בנסיבות כל תיק (אם למשל נגרמו הפסדי השתכרות בתקופת הטיפולים הרפואיים וכיוצ"ב) ובשופט.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.