• אבישג

  נשלח ע"יאבישג 21:41, 28 באפריל 2014

  שלום יש לי שאלה מסובכת < אז ככה אני נפגעתי ויש בידי חוות דעת מרופא מטעמנו ובשבוע הבא יש לי פגישה עם רופא מטעם הנתבעת הבעיה עומדת כי אינני מרוצה מחוות דעת שבידי והעורך דין שלי לא מאמין לי שיש לי בעיה יותר חמורה ממה שהוא חושב מה נתן לעשות אני מרגיש שהתביעה הולכת ככה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:56, 29 באפריל 2014

  אם את חושבת שחוות דעת המומחה מטעמך איננה נכונה ולא משקפת את מצבך, כדאי לך לעצור הכל ולהיבדק ע"י מומחה רפואי שאת סומכת עליו. אם קביעתו של המומחה שאת סומכת עליו זהה לקביעת המומחה שכבר נתן חוות דעת - אין בעיה. אם יש פער משמעותי - עליך לפנות לעורך הדין המייצג אותך ולהציג בפניו את חוות הדעת של המומחה הנוסף, וביחד להחליט כיצד להמשיך את ההליכים בתביעתך - ייתכן שתוכלי לעדכן את חוות דעת המומחה מטעמך, אך העניין אינו פשוט.

  תגובה
 • 18:27, 29 באפריל 2014

  האם המומחה יעשה לפני החוות דעת בדיקה ויגיד לי אם נותר לי נכות או לא

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  14:56, 1 במאי 2014

  המומחה מטעמך יעשה מה שתבקשי ממנו לעשות. פשוט צריך לסכם איתו מראש.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.