זלזול רופא - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 08:31, 21 במאי 2014

  שלום רב בשבוע שעבר היתי מוזמן אצל רופא מטעם הנתבעת לקביעת אחוזי נכות הבעיה היא שהרופא זלזל בבדיקה שאל אותי מה אני סובל היום הספרתי לו והוא מסתכל על המחשב ללא התיחס לדברי עשה מדידה וזהו לא ראה איפה כואב ולא כלום בקיצור 2 דקות הוא זלזל בי כאילו יודע את הבעיה או האחוזים מראש מה נתן לעשות במקרים כאלה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:06, 21 במאי 2014

  אין צורך לעשות דבר. חוות דעת המומחה מטעם הנתבעת היא חוות דעת נגדית לחוות דעת המומחה מטעמך (שיש להניח הקשיב במלוא תשומת הלב לתלונותיך וקבע לך אחוזי נכות מקסימאליים). ככל שיהיה פער גדול בין קביעות מומחי הצדדים צפוי ביהמ"ש למנות מומחה נייטרלי מטעמו.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.