גרושה חמדנית רוצה לתבוע חלק מרכוש ונכסיו של הגרוש שנפטר - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • אברהם

  נשלח ע"יאברהם 14:25, 23 באוגוסט 2012

  יש לי קרוב משפחה שנפטר לאחרונה. אותו קרוב הוא גרוש + ילד עליו משלם מזונות לגרושתו. בעבר היה הסכם גירושים על כל המשתמע מכך (כולל חלוקת רכוש וכו...). כרגע לאחר מותו גרושתו התחילה לאיים על אחיו ומשפחתו שהיא תתבע את כל ייתרת רכושו ותשלום דמי מזונות כולל הנכס שלו. האם אכן היא רשאית לקבל חלק מרכושו ונכסיו? (לאחר שכבר קיבלה בגירושין). חשוב לציין שהמנוח לא השאיר צוואה אחריו.

  השב
 • 19:30, 23 באוגוסט 2012

  אברהם שלום
  זה לא הפורום המתאים למתן תשובה לשאלתך
  תפנה לפורום ירושות וצוואות
  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.