גירושין בשיתוף פעולה מצריכים פגישה אצל פסיכולוג/עובד סוציאלי? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • רותי

  נשלח ע"ירותי 13:11, 28 באוגוסט 2012

  איך אפשר להגיע למצב של גירושין בשיתוף פעולה? האם יש ללכת קודם לפסיכולוג/עובד סוציאלי כדי להגיע למצב שבו היחסים מאפשרים הידברות?

  השב
 • 16:47, 30 באוגוסט 2012

  הי רותי
  לא בהכרח אם יש נכונות בסיסית לנסות ולהסדיר את הפרידה בדרכי שלום ולא באמצעות תביעות אז גירושין בשיתוף פעולה הוא תהליך בו ילוו אתכם לצד עורכי הדין שידאגו לאינטרסים שלכם אבל ממקום של הדברות והגעה להסכם ללא תביעות גם פסיכולוג / עו"ס. כל הצוות הם בעלי מקצוע שעברו הכשרה מיוחדת לצורך כך והם יסייעו לבנות ולשפר את ערוצי התקשורת.
  אם תרצי מידע פרטני יותר צרי איתי קשר ואשמח לקבוע איתך שיחת היכרות
  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.