מה ההבדל בין עו"ד לאיש מקצוע אחר? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • עתליה

  נשלח ע"יעתליה 13:29, 2 בספטמבר 2012

  רציתי לשאול האם יש ערך מוסף לעו"ד שמנהל הידברות בין בני זוג במקום משפט גירושין או שהיעזרות באיש מקצוע אחר: מגשר/עובד סוציאלי וכו' היא אותו הדבר?

  השב
 • 20:44, 2 בספטמבר 2012

  עתליה שלום,
  אני חושב שלא נכון לנהל הדברות לגירושין עם עורך דין אחד שלא במסגרת הליך גישור. מאידך וזאת על אף היותי עוך דין אני חושב שבהליך גישור חשוב לבחור קודם כל מגשר טוב ששני הצדדים חשים איתו בנח גם אם המגשר אינו עוך דין. תמיד אפשר להיוועץ משפטית אגב ההליך מחוץ למסגרת הגישור בנושאים נקודתיים. אם רוצים ייעוץ משפטי צמוד ותמיכה אישית לצידה הדרך הטובה ביותר לדעתי זה באמצעות הליך שנקרא גירושין בשיתוף פעולה. אם תרצו צרו קשר ואשמח לנהל איתכם שיחה יותר עמוקה לסייע לכם לבחור את מה שהכי מתאים לכם.
  בהצלחה בתקופה הלא פשוטה הזו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.