אחוזי הצלחה של גירושין ללא תביעות - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 09:50, 16 בספטמבר 2012

  שלום, האם יש ברשותך נתונים אודות אחוזי הצלחה של גירושין בשיטה של ללא תביעות? בברכת שנה טובה, מיטל

  השב
 • 17:13, 18 בספטמבר 2012

  מיטל שלום,
  אין סטטיסטיקה מסודרת בנושא ובארץ התחום בחיתוליו. אך בקורסים העוסקים בנושא אוזכרו נתונים של 86% הצלחה בהגעה להסכם. הנתון מתייחס לחו"ל (קנדה / ארה"ב) אך אני מניח כי בארץ הנתונים דומים.

  תגובה
 • 21:59, 3 באוקטובר 2012

  הגעה להליך גישור כשני הצדדים מסכימים על הדרך והתוצאה , זה כמו "לקחת את החוק לידיים ולקבוע גורלך " - במובן החיובי . אחוזי ההצלחה רבים לרוב .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.