תביעת בעל לא מפרנס ושגרם לשנים של עוגמת נפש - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 10:51, 23 בספטמבר 2012

  אנחנו נשאים 8 שנים. לנו 3 ילדים (3-7)משותפים.בעלי גרוש ושלושה ילדים מנישואים הקודמים(20-27).מאז נישואי בעלי פתח עסק ללא מס. במהלך כל ה שנים היו תקופות שלא הביא משכורתה עד חצי שנה.בתור איש בעל עסק עצמאי +עבודה כשכיר מעולם לא הביא משכרות יותר מ6000 שקל.מצאתי קבלות על 30-40 אלף שקל ששילמו לו עבור עבודות שעשה. ברור לי שכסף הולך למקום אחר(כנראה למשפחה קודמת),אני כל חודש מתחננת שיביא משכורת,אך לא תמיד זה קורה.אני מפרנסת העיקרית של המשפחה.היו הרבה תקופות שנכנסתי למינוס גדול ןביטלו לי כרטיס אשראי עד עיכול חשבון.מה עלי לעשות? מה הזכויות שלי? מה הזכויות אם אתגרש? האם יש אפשרות לתבוע בעל על הרבה שנים של עוגמת נפש ושנים שלא פירנס אותי?

  השב
 • 21:00, 23 בספטמבר 2012

  מיכל שלום,
  הפורום הזה לא עוסק במתן ייעוץ מהסוג שאת מבקשת אלא עוסק במצבים בהם יש רצון להגיע להסכם גרושין בהדברות וללא תביעות. אם תחליטו להתגרש ותרצו לעשות זאת ללא בית משפט אשמח לסייע ואז יש מקום להעלות גם את כל טענות העבר וההווה אבל לא מנקודת מבט של תביעה משפטית. בנתיים אם תרצי אולי תוכלי לפנות לפורום הגירושין.
  בהצלחה ושתהיה שנה טובה יותר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.