משך זמן הליך הגירושין ללא ילדים - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • ינאי

  נשלח ע"יינאי 12:57, 17 באוקטובר 2012

  כמה זמן לוקח לסיים הליך גירושין שנעשה בהסכמת שני הצדדים וכאשר אין ילדים בתמונה?

  השב
 • 14:02, 17 באוקטובר 2012

  ינאי שלום,
  זו שאלה שקשה מאוד לענות עליה בלי להבין את הנסיבות והמקום בו כל אחד מכם נמצא. זה בערך כמו לשאול כמה עולה חליפה ליתום.... אבל אנסה לענות בכל זאת: ראשית ברור שההליך קצר יותר כשאין ילדים בתמונה ובהנחה שגם אין שאלות רכוש מורכבות במיוחד אז אפשר לסיים את העניין תוך כ- 2-4 פגישות.
  בכל מקרה אם תרצו להגיע לפגישת היכרות והסבר על התהליך ללא תשלום, אשמח לעמוד לרשותכם ואז גם תוכלו לקבל מושג לא רע על ההליך ולהעריך כמה זמן יידרש לכם.
  בכל מקרה שיהיה בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.