האם בהליך של גירושין ללא תביעות נהוג לערב גם פסיכולוגים למשל? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 13:50, 22 באוקטובר 2012

  האם בהליך של גירושין ללא תביעות נהוג לערב גם פסיכולוגים למשל או שעורך דין טוב יכול לגשר על הפערים בין הצדדים המסוכסכים?

  השב
 • 21:20, 22 באוקטובר 2012

  עדי שלום
  בהליך של גירושין בשיתוף פעולה שהיא אחת הדרכים להתגרש ללא תביעות בהחלט מעורבים אנשי מקצוע בעלי רקע טיפולי (פסיכולוגים / עו"ס) העובדים בצוות לצד עורכי הדין. לגבי שאלתך אם מספיק עורך דין שיגשר על הפערים, אז יש לבחון כל אדם ויכולותיו לגופו של עניין, אבל הייתי אומר שגירושין הוא משבר נפשי בעל השלכות משפטיות ולא ההפך וייעוץ משפטי אפשר לרכוש נקודתית בתוך התהליך המורכב הזה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.