הליך גירושין בחינם בגלל חובות - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • עוז

  נשלח ע"יעוז 12:17, 25 בנובמבר 2012

  אנחנו נשואים 11 שנים ויש לנו 2 ילדים משותפים. ב-3 שנים האחרונות ניסינו הכל כולל ייעוץ זוגי והחלטנו להיפרד בצורה יפה למען הילדים. שנינו התחייבנו (בע"פ) על כך. אין לנו דירה משלנו, כל השנים חיינו בדירות שכורות ולמעשה חוץ ממינוס משותף אין לנו נכסים. האם נוכל לבצע את הליך הגירושין ללא עלות מכיוון שאנחנו בחובות?

  השב
 • 14:59, 25 בנובמבר 2012

  עוז שלום,
  אשמח לשוחח איתך ולראות אם יש בסיס להפנות אותך לאחד הגופים הנותנים סיוע ללא עלות על בסיס מצב כלכלי של הפונה. תוכל ליצור קשר דרך המייל[בהצלחה
  יוני

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.