עלות ממוצעת להסכם גישור הכולל הכל - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • מוטי

  נשלח ע"ימוטי 11:58, 31 בדצמבר 2012

  האם ניתן לדעת מהו הסכום הממוצע שבערך יש לשלם על הסכם גישור (הכולל הכל)? פניתי לכמה מגשרים והמחירים נעו בין 4000 ש"ח ל- 20000 ש"ח ההפרש הוא כל כך גדול אז איך יודעים מיהו מגשר טוב? האם בהכרח המגשר היקר יותר הוא הטוב יותר? האם יש דרך לבדוק?

  השב
 • 12:01, 31 בדצמבר 2012

  רק לרקע...אנו נשואים 6 שנים
  2 ילדים (אחת בת 3.5 ואחד בן שנה)
  יש לנו דירה משותפת ושני רכבים

  תגובה
 • 09:49, 9 בינואר 2013

  שלום מוטי,
  לגבי שאלתך בעניין עלויות גישור לגירושין הכולל הכל, מחיר של 4000 ש"ח הוא זול מידי ומעורר דאגה, הן לגבי מה שתקבלו בפועל והן לגבי עלויות נוספות שתגלו בדיעבד כלא כלולות במחיר. מצד שני תמחור של 20,000 ש"ח נשמע יקר מידי.
  המחיר אמנם חייב להוות שיקול אבל לדעתי יש דברים חשובים יותר לצורך קבלת החלטה מהסוג הזה, כמו הכימיה ביניכם ובין המגשר, הרקע של המגשר וניסיונו, יכולת הגוף המגשר לתת לכם מענה שלם למכלול ההיבטים של העניין וכמובן איזה רושם מקצועי עשה עליכם המגשר במגוון ההיבטים הרלוונטיים לסיטואציה.
  מציע לכם לבדוק במרכז להדברות וגישור. www.gishoor.co.il שם יוכלו לקבוע לכם פגישת היכרות והערכה, פגישה כזו נערכת ללא התחייבות וללא תשלום. במפגש ההכרות תקבלו מידע מקיף על התהליך ושלביו השונים עד הסכם וקבלת גט (במידה וזו הדרך שתבחרו בה) וכמובן יענו לכם על כל שאלה ויתאימו לכם מגשר שילווה אתכם וייתן מענה מייטבי לצרכים שלכם.
  בהתלחה,
  יוני

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.