מה הצעד הבא אחרי הסכמה על הסדרי ראייה וחלוקת רכוש? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 09:26, 6 בפברואר 2013

  אני ואשתי מסכימים על הסדרי הראייה עם הילדים ועל חלוקת הרכוש. האם הצעד הבא הוא חתימת ההסכם אצל עו"ד?

  השב
 • 10:16, 6 בפברואר 2013

  אורן שלום,
  אני מציע לכם לפנות למזכירות המרכז להידברות וגישור בטלפון 03-50-50-727 יש שם מגוון אנשי מקצוע ומגשרים. שם אם תבקשו מהמזכירה היא תוכל לקבוע לכם פגישת היכרות עם מגשר שהוא עורך דין המחוייב לנייטראליות והגינות כלפי שניכם. במידה וכמו שתארתם הסכמתם כבר על הכל, אפשר יהיה לאחר שיחה קצרה, לגשת לכתיבת ההסכם. יחד עם זאת המגשר יעבור אתכם על כל הנושאים שחשוב שתקבלו החלטות לגביהם - יש אולי דברים שלא חשבתם עליהם. וילווה אתכם בכל התהליך עד אישור הסכם הגירושין ביניכם בבית המשפט. להערכתי תהליך נכון יותר וזול יותר מכל פניה לעורכי דין בעניין זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.