הגישור לא עוזר, איזה אופציות אחרות יעזרו? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 10:38, 8 במאי 2013

  אנחנו בהליך גישור לקראת גירושים הסכמנו על גובה המזונות. אין בינינו הסכמה בינתיים על הרבה דברים אחרים. לא נראה שהגישור עוזר או יעזור. מה האופציות הנוספות שיוכלו לתרום לנו?

  השב
 • 13:09, 8 במאי 2013

  שלום א'
  קשה לענות על שאלתך בלי להבין את התמונה כולה.
  אם שניכם מרגישים שהעסק תקוע אולי הפתרון הוא להחליף את המגשר
  תמיד יש את האופציה להודיע (גם חד צדדית) על סוף הגישור ללא הסכמות או עם הסכמות חלקיות ולפנות לאפיקים אחרים כמו בית משפט אבל זה בעיני צעד שיש לנקוט רק אם אין שום ברירה אחרת כי יש בצידו מחירים גבוהים (לא רק בכסף) גם לכל אחד מכם וגם לילדים.
  אם שניכם מרגישים שהגישור לא מספק לכם את הסחורה כדאי שתחליפו מגשר.
  לקבלת סיוע מעבר לאצור תוכלו לפנות למזכירות המרכז להידברות וגישור 03-5050727 ולבקש פגישה. אך קחי בחשבון שזה יכול לקרות רק בהסכמה של שניכם ורק אחרי שהחלטתם יחד שהמגשר הנוכחי סיים את תפקידו מבחינתכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.