הדפסת הסכם גירושין של ההורים - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • אריק .ב

  נשלח ע"יאריק .ב 20:24, 9 ביוני 2013

  שלום שמי אריק , אני הבן הבכור וההורים שלי מתגרשים , הם נשואים בנישואים אזרחי מברית המועצות , יש לי עוד שני אחים , האמצעי בן 24 והקטן בן 15 . אבא שלי חזר הבית וישב לדבר עם אימא וסיפר לה שיש לו מישהי אחרת והוא רוצה להתגרש , אין להם שום מריבות , לא על משמורת לא על הסדרי ראיה ולא על כספים , הרכוש היחידי שיש להם הוא הבית ששווה בערך מליון שח, וחשבון בנק משותף ומשכנתה שעדיין משולמת והיא כבר כמעט מסתיימת , ההורים שלי הגיעו להסכמה שהם לא מוכרים את הבית אבל הגיעו להסכמה שהבית יהיה רשום על שלושת הבנים כלומר אם הבית יימכר אז הכסף הולך לבנים , בטבו הבית רשום על אבא שלי . והבנים מאוד רוצים להסדיר את העניין הזה כדי ש "בטעות" האישה החדשה של אבא שלי לא תכניס יד ורעיונות לאבא שלי למכור את הבית ולקחת חצי מהשווי . שורה תחתונה , השאלות שלי הן : האם אפשר פשוט להדפים הסכם גירושים ושההורים שלי ימלאו אותו ויחתמו עליו , אם כן אז איפה למצוא את ההסכם ומה לעשות כדי שהוא יהיה תקף ולא סתם נייר ? איך רושמים את הבנים בטבו ?

  השב
 • 10:03, 10 ביוני 2013

  אריק שלום,
  על מנת שנוכל לסייע לכם צור איתנו קשר לתיאום שיחה בטלפון 035050727

  תגובה
 • 10:25, 10 ביוני 2013

  מאוד מודה לך על התגובה המהירה , אבל אנחנו מהצפון הרחוק ואין כל כך כסף לפגישה עם עורך דין . בגלל זה שאלתי האם יש אפשרות ,במיוחד כשההורים מסכימים על הכל , פשוט להדפיס מסמך כזה ולחתום עליו
  ???
  שוב תודה על המענה

  תגובה
 • 18:47, 16 ביוני 2013

  לא מציע שתעשו זאת לבד זה עלול להתברר כזול היקר.
  מציע שתמצאו עו"ד באיזור שלכם ותעשו את הדברים כמו שצריך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.