רוצים להתגרש בהסכמה הדדית - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 13:43, 16 באוגוסט 2013

  אני ובעלי לצערי הרב רוצים להתגרש בהסכמה הדדית. אני בגדתי בו ולא פעם אחת, לפני הגירושין ואחרי... אחרי שזה התגלה חזרתי לדרך הישר וזה לא מעניין אותי יותר, ככל הנראה היתי שם כתוצאה ממועקות נפשיות שעברו עלי באותה תקופה. בכל אופן, ניסינו לשקם את מערכת היחסים שלנו אך בעלי לא מצליח לסלוח או לשכוח, או איכשהו להמשיך לחיות עם זה, ואני מבינה אותו ולא יכולה להכריח אותו להשאר. אני רוצה לשחרר אותו, איך מתחילים הליך גרושין? אין לנו ילדים, אין לנו ממון לחלוק, ולא היה שום הסכם. אף אחד מאיתנו לא צריך מהאחר שום דבר.

  השב
 • 05:55, 18 באוגוסט 2013

  מרים שלום
  צרי קשר לתאום שיחת ייעוץ עם המרכז באמצעות המייל או בטלפון
  המרכז מציע לזוגות ללא ילדים שירות ייחודי קצר יעיל וזול המבטיח לצדדים פתרון המתאים לצרכיהם ללא עימותים מיותרים
  035050727 או מייל עם דרך ליצור איתך קשר ל- mazkirut@gishoor.co.il

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.