גירושים מהירים בלי סיבוכים - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • צליל

  נשלח ע"יצליל 11:28, 17 בפברואר 2014

  זוג בלי ילדים רוצים להתגרש מהר ויפה בלי סיבוכים. יש לנו דירה שקנינו לפני 3 שנים עם משכנתא וחשבון בנק משותף 2 מכוניות. מה הדרך הכי מהירה לסיים את הגירושים וחלוקת הכספים והנכס?

  השב
 • 13:53, 17 בפברואר 2014

  צליל שלום,
  במידה ומערכת היחסים ביניכם מאפשרת זאת - להגיע ביניכם להסכמה בכל העניינים שדורשים חלוקה (במקרה המתואר - חלוקת הנכסים בעין (דהיינו - בפועל) או חלוקה בדרך של העברת תשלומי איזון מבן זוג שמחזיק בחלק של הצד האחר - תמורת שווי החלק הנותר בידו.
  הגעה למגשר שמתמחה בדיני משפחה על מנת שיערוך עבורכם הסכם גירושין שיעלה על הכתב באופן נכון את ההסכמות אליהן הגעתם.
  במידה ואתם לא נמצאים במצב שאפשרי לכם להגיע להסכמות בעצמכם ללא סיוע גורם שלישי - לפנות למגשר כנ"ל בבקשה שיסייע לכם להגיע להסכמות הדרושות (ובמקרה שלכם - באין ילדים ההסכמות הן רכושיות בלבד), להעלות אותן על הכתב - לאשר אותם בבית משפט לענייני משפחה ולפנות לבית הדין בבקשה לערוך ביניכם גט.
  אני מאחל לכם הצלחה.
  אשמח לסייע בכל שאלה אם תתעורר
  חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה
  02-6246777

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.