גירושין מבעל פושט רגל שלא יוכל לשלם מזונות - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • שיר

  נשלח ע"ישיר 09:02, 11 במרץ 2014

  בעלי פושט רגל ואין לנו דירה אני גרה בדירה שכורה עם הילדים. אני רוצה להתגרש אבל לא יכולה וגם לא רוצה להגיע לבית משפט. האם זה שבעלי פושט רגל ולא יוכל לשלם מזונות ייאלץ אותי להגיע לבית משפט או שיש פתרונות אחרים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

  משה פרדס, עו"ד טו"ר ונוטריון,מנהל הפורום

  12:11, 11 במרץ 2014

  שיר שלום,

  עדיף להגיע להסכמה כולל ובמסגרתה גם על גובה המזונות. בכל מקרה גם אם בית משפט יקבע לך מזונות אזי הנאמן של בעלך בפשיטת רגל לא חייב לשלם את מלוא הסכום שייפסק אם לדעתו הוא גבוה מידי. הסכום ההכרחי לקיום הילדים קודם לחובות אחרים של בעלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.