open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 4 במאי 2014

            האם קיצבה מביטוח לאומי מחולקת בגרושין

            האם בהסכם גירושין במקרה שהבעל מקבל כתוצאה מתאונת עבודה כספים מביטוח לאומי כולל קיצבה, האם חייב חצי או סכום כל שהוא בהסכם גרושין לאישה???

            4 במאי 2014
          • מנהל הפורום מנהל הפורום 4 במאי 2014

            האם קיצבה מביטוח לאומי מחולקת בגרושין

            מר גור שלום,

            סעיף 5א2 לחוק יחסי ממון בין בני זוג קובע כי גימלה המשתלמת לאחד מבני הזוג ע"י המל"ל או גימלה או פיצוי שנפסקו או המגיעים על פי חיקוק לאחד מבני הזוג בשל נזק גוף או מוות אינם ברי איזון. היינו, אינם מתחלקים בין בני הזוג בעת ביצוע איזון משאבים. הרציונאל של החוק הוא כי גימלה שכזו כמוה כדמי קיום חודשיים להתמודדות עם הנכות או הפגיעה.

            נשמח לעמוד לרשותכם ככל שיידרש

            בכבוד רב

            משה פרדס, עו"ד

            משה פרדס, משרד עו"ד, נוטריון וטוען רבני

            Moshe Pardes, Law Offices & Notary

            רח' הלל 10 ת"ד 2167 ירושלים 91021

            10 Hilel St., P.O.B. 2167 Jerusalem 91021, Israel

            טלפון 02-6222943 Tel. פקס. 02-6250441 Fax.

            דואר אלקטרוני: pardeslaw@gmail.com

            אתר אינטרנט: www.mpardes.co.il

            4 במאי 2014
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form