לאחר הסכם מאושר מה הפרוצדורה? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • תמר

  נשלח ע"יתמר 13:16, 29 במאי 2014

  כאשר יש הסכם גירושין המאושר ע"י בי"מ לענייני משפחה, כמה פעמים צריך ללכת לרבני על מנת לקבל בסופו של דבר גט? ומה עושים שם בכל שלב?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  12:09, 8 ביוני 2014

  למיטב זכרוני כבר עניתי לשאלתך זו אולי ישירות לאימייל שלך.

  ניתן לעשות הכל בדיון אחד ובהקדם אם עושה זאת עו"ד המיומן בהליכים בבית הדין הרבני.

  בדרך כלל זה לוקח 2 דיונים הראשון לצורך בירור שמות ושימוע בו בודקים את שמות הצדדים לצורך כתיבת הגט וכל צד צריך להביא עד המכיר את שמו ושם אביו וגם קרובי משפחה כשרים לעדות זו וכן בודקים את הסכם הגירושין ומאשרים אותו אם לא אושר כבר בבית המשפט לענייני משפחה ובדיון הבא מתבצע הגט.

  משה פרדס, עו"ד טוען רבני ונוטריון

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.