רוצה להתגרש בדרך הקלה ביותר - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
  • פלונית

נשלח ע"יפלונית 10:13, 19 ביוני 2014

אני לא עובדת 4 שנים מאז שנולדה בתי הבכורה יש לי 2 ילדים והגעתי להחלטה שאני רוצה להתגרש אין לי אמצעים להתחיל הליך משפטי מול בעלי ולכן המטרה שלי היא לסיים את הגירושין בדרך הקלה ביותר שאפשר איך מתחילים להתגרש כשלצד אחד אין אמצעים מול הצד השני?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

משה פרדס, עו"ד טו"ר ונוטריון,מנהל הפורום

13:33, 19 ביוני 2014

פלונית שלום,

אינני יודע האם אין לך אמצעים בכלל או שאמצעייך מוגבלים. במידה ואין לך אמצעים כדאי שתפני ללשכת הסיוע המשפטי שלייד משרד המשפטים בבקשה לתת לך ייצוג משפטי ע"ח המדינה. לא תקבלי את הייצוג המקצועי ביותר אך זה בוודאי עדיף על חוסר ייצוג בכלל. יש ללשכת עורכי הדין גם פרוייקט של שכר מצווה שלעיתי עו"ד נרתמים לסייע במקרים מיוחדים.

בהצלחה.

בכבוד רב
    משה פרדס, עו"ד

משה פרדס, משרד עו"ד, נוטריון וטוען רבני

Moshe Pardes, Law Offices & Notary

רח' הלל 10 ת"ד 2167 ירושלים 91021

10 Hilel St., P.O.B. 2167 Jerusalem 9102101, Israel

טלפון 02-6222943 Tel. פקס.02-6250441 Fax.

דואר אלקטרוני: pardeslaw@gmail.com

אתר אינטרנט: www.mpardes.co.il

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.