חוששת שבהליך גירושין שנכפה עליי אשאר חסרת כל - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • אתי

  נשלח ע"יאתי 11:51, 20 באוגוסט 2014

  שלום אני נמצאת בהליך גירושין מכוער שנכפה עליי. התברר לי שבעלי התחיל לגשש על גירושין בזמן שהייתי בהיריון ילדתי לפני 5 חודשים ואני שבורה לחלוטין מבחינה פיזית ונפשית הוא לא עוזר עם התינוקת ולא בעבודות הבית אנחנו רבים כל הזמן ואני מרגישה מרומה מכיוון שלא ידעתי שהוא רוצה להתגרש ניסיתי הכל כדי שנפתור את זה בשלום בית אבל הוא לא רוצה וממרר לי את החיים עם איומים על זה שהוא ישאיר אותי בלי כלום. הוא חזק יותר ממני מבחינה כלכלית האם זה אומר שהוא יכול להשאיר אותי חסרת כל?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

  עו"ד משה פרדס,מנהל הפורום

  15:04, 27 באוגוסט 2014

  אתי,

  עניתי לך כבר ומשום מה תשובתי לא נרשמה בפורום אך אין צורך לחזור עליה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.