משפחה ועו"ד מעודדים את הבעל לריב - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • סיגל

  נשלח ע"יסיגל 12:23, 15 באוגוסט 2012

  שלום אני מעוניינת לסיים את הנישואים שלי עם בעלי בצורה הכי יפה בשביל הילדים ואני מוכנה לוותר על הרבה בשביל זה. נראה שהוא מונע ע"י עורך דין ומשפחה שמעודדים אותו לשים רגליים לתהליך הזה וכל דבר שאני מוכנה ולוותר עליו הוא ממציא עוד סיבה לריב עליה ולהקשות. האם יש דרך שבה בכל זאת ניתן יהיה לסיים את הגירושים האלה בשקט?

  השב
 • 07:54, 16 באוגוסט 2012

  סיגל שלום
  אני מזמין אותך ליצור איתי קשר לשיחה קצרה ללא עלות על מנת שנוכל לבחון כיצד ניתן לסייע לך לרתום את בעלך לתהליך של הדברות ופרידה
  תודה
  יוני

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.