ההבדל בין עו"ד שהוא טוען רבני לבין עו"ד שאינו טוען רבני? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • רעות

  נשלח ע"ירעות 11:11, 27 באפריל 2015

  שלום, ראית באתר שלך שאתה בנוסף טוען רבני אז רציתי לדעת מה ההבדל בין עו"ד שהוא גם טוען רבני לבין עו"ד שהוא לא כזה. איך זה יכול לעזור בתיקים של דיני משפחה וגירושין ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

  עו"ד משה פרדס,מנהל הפורום

  10:03, 6 במאי 2015

  רעות שלום,

  טוען רבני מוסמך לייצג לקוחות רק בבית הדין הרבני ולא בבתי משפט אך אם הוא מקצועי אמורה להיות לו התמחות בדין ההלכתי שהוא הדין המהותי הנוהג בבתי הדין הרבנייים. עורך דין שהוא גם טוען רבני אמור למעשה לשלוט בדין המהותי והפרוצדוראלי של שתי הערכאות האמורות, בתי הדין הרבניים ובתי המשפט האזרחיים. בדיני משפחה יש לנו מרוץ סמכויות חוקי בישראל בין שתי הערכאות הנ"ל כאשר בנושאי מזונות אשה וילדים כמו גם בנושאי משמורת ואפילו נושאים רכושיים יכולות לדון שתי הערכאות האמורות ומי שתפסה סמכות ראשונה זכתה בה. עו"ד מקצועי ומנוסה בדיני משפחה שהינו גם טוען רבני ייצג את הלקוחות טוב יותר בהרבה עם ראייה משפטית רחבה יותר בשתי הערכאות האמורות ויוכל גם לדלג בין הסמכויות השונות טוב יותר.

  בכבוד רב
  משה פרדס, עו"ד

  משה פרדס, משרד עו"ד, נוטריון וטוען רבני

  Moshe Pardes, Law Offices & Notary

  רח' הלל 10 ת"ד 2167 ירושלים 9102101


  10 Hilel St., P.O.B. 2167 Jerusalem 9102101, Israel

  טלפון 02-6222943 Tel. פקס.02-6250441 Fax.


  דואר אלקטרוני: pardeslaw@gmail.com

  אתר אינטרנט: www.mpardes.co.il

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.