כמה פגישות יש לקיים כדי להגיע להסכם גירושין? - פורום גירושין ללא תביעות

שאלה חדשה
 • ליזי

  נשלח ע"יליזי 11:04, 16 באוגוסט 2012

  כמה פגישות בערך צריך כדי להגיע להסכם?

  השב
 • 13:27, 16 באוגוסט 2012

  הי ליזי
  בדרך כלל בין 3 ל-8 פגישות צריכות להספיק תלוי בנסיבות המקרה הספציפי.
  אם תרצי נוכל לקבוע שיחה קצרה ביננו ללא עלות כדי להעריך את המקרה שלכם. בכל מקרה תהליך כזה נגמר בדרך כלל בעלות של אלפי שקלים לצד לעומת הליך משפטי שיעלה לכל אחד מכם עשרות אלפי שקלים, שלא לדבר על היתרונות הנוספים לכם ולמשפחה בסיום הקשר ללא פניה לערכאות.
  תודה ובהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה פרדס

מנהל הפורום: עו"ד משה פרדס

עו"ד ונוטריון בעל המשרד ומנהלו של משרד עורכי דין משה פרדס שהוקם בשנת 1996. עו"ד פרדס התמחה במשרד ע
למידע נוסף

053-9376361 חיוג
הודעה

פורום גירושין ללא תביעות עוסק בדרכים החלופיות להסדיר הליך גירושין ללא תביעות וללא נקיטת פעולות חד צדדיות שיסלימו את מערכת היחסים בינכם. האפשרויות מגוונות, אם באמצעות צד שלישי ניטראלי ואם באמצעות עורך דין שייצג אתכם, אך יהיה מחויב לניהול דיאלוג עם עורך הדין של בן זוגכם באופן החותר להסדרת הגירושין בהדברות על פי כללי השיטה של "גירושין בשיתוף פעולה".

הפורום ייתן לכם תשובות למגוון רחב של שאלות כמו: האם המקרה שלכם מתאים לפתרון באחת מהאלטרנטיבות הקיימות לגירושין ללא תביעות ? יסייע וימליץ איך לרתום את בן/בת הזוג לתהליך של הדברות. יבהיר מה הם השיקולים בעד ונגד הסדרת הגירושין ללא פניה לבית המשפט בתביעות, באיזה שלב כדאי להתחיל בהליך של הדברות? איך בוחרים את מי שילווה אתכם בתהליך? אילו כללים חלים על ההליכים השונים המאפשרים להסדיר גירושין ללא תביעות? מהו התוקף המשפטי של הסכם גירושין אליו מגיעים ללא הגשת תביעת גירושין לבית המשפט? ושאלות רבות נוספות.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בכל נושא המעסיק אתכם סביב תהליך הפרידה.
התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.