תאונת קאנוע - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • באסם

  נשלח ע"יבאסם 15:56, 10 באפריל 2013

  שלום הייתה לי תאונת קטנוע שמעורב גוף שלישי שלטענתו נפגע גם כן מהתאונה. פוניתי באמבולנס לבית חולים לאשפוז של יום אחד ושוחררתיץ יש לי שבר בכתף ואני כבר חודש חופש מחלה ונקבע לי עוד חודש עם טיפולי פיזוטראפיה, הבעיה שלי עכשיו שיש לי ביטוח חובה מצומצם (לא מורחב) או איך שקוראים לזה שפיצוי הנזק האישי מתחיל מ 25000 ש"ח... עכשיו מאיפה אמי אמור לקבל פיצוי תמורת ימי מחלה לפחות? מה תפקידו של ביטוח לאומי בעניין זה ?

  השב
 • 19:08, 10 באפריל 2013

  באסם שלום
  לא ברור ממשאלך האם מדובר בתאונת עבודה או לא אם זאת לא תאונת עבודה אינך יכול לפנות לביטוח לאומי בעניין .לגבי חברת הביטוח אכן תהיה לך בעיה לקבל מהם פיצוי בגלל הביטוח המוגבל אלא אם כן התקופה בה תשהה באי כושר תהיה ממושכת כך שהפסדי השכר שלך הפיצוי על עוגמת הנפש יהיו משמעותיים כך שהנזק יעבור את הסך של 25,000 ש"ח
  בברכה
  אהוד בן ארי עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך