נזקי גוף - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • בני

  נשלח ע"יבני 12:12, 27 בספטמבר 2013

  שלום בחודש יוני עברתי תאונת דרכים אני עצרתי עם רכב ברמזור אדום ורכב אחר נכנס בי מאחורה בגלל שחשב שיש לו ירוק תאונה שהוכח שהוא אשם ושילם על נזקים של רכב אני לא הלכתי למיון ולא הזמנתי משטרה לאחר שבועיים מהתאונה נהיה לי כאבים חזקים בגב עם הקרנות לרגליים ולצוואר בבדיקת סיטי יש לי דיסק שיצא ממקומו l4 l5 ולוחץ מטה כרגע יש לי סדרה של דיקור סיני כ20 טיפולים שהמליץ האורטופד עם זריקה של אפידוראל בין חוליות ולפנות למכון כאב להמשך טיפולים ואולי גם יהיה לי ניתוח אומר לי העניין הוא שאין לי מושג מה לעשות בעניין כי זה פעם ראשונה שלי קופת חולים מכבי רוצים סכום מלא על דקירות וזה אלפי שקלים בגלל שאמרתי שבאתי בגלל תאונ ת דרכים אודה לך עם תגיד לי מה עליי לעשות מכאן כי אין לי מושג ממש

  השב
 • 15:50, 3 באוקטובר 2013

  שלום בני,
  היות ושאלתך כללית למדי והייתי שמח לראות במו עיניי מה כתוב בתיעוד הרפואי הראשון שלך ובעיקר האם בתלונתך הראשונה בפני רופא תיארת את הפגיעה במסגרת תאונת דרכים כרקע לפניה.
  כמו כן לא תיארת האם יש זיקה בין התאונה לבין עבודתך- דבר אשר יש בו השפעה על זכויות מהמוסד לביטוח לאומי.
  לפיכך, הייתי מציע לך לפנות למשרד עו"ד, להביא את כל התיעוד הקשור בתאונה. זכור, כי עורכי דין בתחום נזקי הגוף עובדים, בדרך כלל, על בסיס תוצאה (באחוזים) ולכן תוכל להרשות לעצמך לפנות לכל עורך דין בתחום ולקבל פתרון לכל הבעיות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך