יפוי כוח - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • נורית

  נשלח ע"ינורית 16:05, 2 במרץ 2014

  שלום רב, אח שלי עבר תאונת דרכים ומגיע לו פיצויים. כיום הוא בחו"ל ומינה אותי לטפל בעניניו, עורך הדין שלו אמר שאין לי אפשרות לטפל בתביעת הביטוח שלו אלא הוא צריך ללכת לקונסוליה הישראלית ולהראות להם דוגמת חתימה כי רק הוא יכול לקבל את הכסף שמגיע לו. האם יפוי כוח שניתן לי על ידו לא מספיק כדי שאוכל אני לטפל בכל עניניו פה ולקבל את הכסף המגיע לו? או שעורך הדין סתם מקשה עלינו? ממציא תירוצים ומחכה שיעבור הזמן של התביעה? הרי הוא אמור לקבל מזה אחוזים לא? הייתי רוצה לדעת כיצד אפשר לקבל את מה שמגיע לו מהביטוח מבלי שהוא יצטרך להטריח שם את עצמו לקונסוליה.

  השב
 • 11:29, 6 במרץ 2014

  נורית שלום

  במידה והאח יחתום על ייפוי כוח רגיל עבור עו"ד אין צורך בחתימה קונסולרית. את הפיצויים יצטרך לאמת עו"ד הרשום בישראל (גם אם הוא בחו"ל) או קונסול

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך