לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
סוזי

תאונת פגע וברח

הי, הבן של בן 16 רכב על אופניים חשמליות לפני כשבוע ימים מתחת לביתנו בשע 2.00 לפנות בוקר ורכב נכנס בו והעיף אותו האופניים עפו ונשברו ובני חטף מכה בסנטר ונזרק על הפנים.הנוהג ברכה יצא מהרכב עזר לבני לעמוד על רגליו שאל אותו אם הוא בסדר,בני שהיה מסוחרר ומבוהל אמר לו כן ואז הנהג שהיה צעיר מאוד נסע בלי להשאיר פרטים.הבן שלי היה מסוחרר מהמכה התקשר לחבר שלו שגר ליד וביקש שיבוא לעזור לו ואז חברו הגיע מיד ועזר לו לעלות הביתה.הוא עלה הביתה וסיפר לי ואני שמתי לו קרח על הסנטר ושקלנו מה לעשות.הוא לא רצה להתפנות לחדר מיון.למחרת הלכנו לרופאת המשפחה והיא נתנה לנו הפניה למיון.אולם לא עשינו בה שימוש עד היום.בדיעבד מסתבר שיש לו כאבי ראש כבר כמה ימים ברקות. מה לעשות האם לגשת לחדר מיון בכל זאת? האם להוציא אישור במשטרה על פגע וברח? זה בעיה לקבל טיפול סדיר בקופת חולים בעקבות תאונת דרכים בלי לעבור בחדר מיון והוא לא רוצה... והאם יש בכלל את מי לתבוע במידת הצורך? אין לנו שום פרטים על הנהג הפוגע

מנהל הפורום

סוזי שלום., ראשית אין מדובר בפגע וברח. הוא עצר הגיש עזרה זה לא נחשב לפגע וברח המקרה שאת מתארת מהווה תאונת דרכים. במצב הרגיל היה ניתן לתבוע את הרכב הפוגע וזה לא חשוב בכלל מי אשם בתאונה. בנך היה מקבל פיצויים. הפציעה שאת מדברת עליה אם כאבי הראש ממשיכים יכולה להוות בסיס לפיצוי של 200,000-300,000 ₪. עשיתם כמה טעויות והן להלן: - אי פינוי לבית חולים מיד - אם נטילת פרטי הנהג - נטילת פרטי עדים לתאונה (אם היו) במצב הקיים, נותר לכם האפשרות לתבוע את קרנית שהיא מפצה על מקרים מסוג זה. אולם יהיה קשה בעיקר מהסיבה שלא פנה לטיפול מייד. לא אמרת האם ישנם עדים לתאונה או שזו רק מילה של הבן. אם יש עדים זה יכול להקל את הדרך במידה ותרצי ייעוץ מעמיק את מוזמנת להתקשר

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תאונות אופנוע