חוזה התקשרות עם חברת כבלים ללא חתימה - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • בנימין

  נשלח ע"יבנימין 11:44, 24 באוקטובר 2012

  שלום יש לי בעיה עם חברת הוט. הם התחילו לחייב אותי בהוראת קבע כמנוי שלהם למרות שמעולם לא ביקשתי להיות מנוי על הטלויזיה שלהם. הייתה רק התעניינות מצידי. יש להם את פרטי החשבון שלי בגלל שאני מנוי של האינטרנט שלהם. הם טוענים שהם שלחו לי למייל חוזה התקשרות איתם. אבל מה שהם מתעלמים ממנו זה שמה שהם שלחו לי למייל מה שהיה אמור להיות מסמך שבו רשום שאני אמור לקבל זיכוי של 100 שקלים מהם. הם כמובן לא שלחו את הזיכוי למרות למעלה מ-10 שיחות אליהם כשבכל פעם נאמר לי ש"ממש עכשיו שולחים" מה שבפועל קרה זה שהם לא שלחו את הזיכוי עד היום אבל הם שלחו חוזה התקשרות איתם. זו חוצפה ממדרגה ראשונה. לא חתמתי על שום דבר ולא הסכמתי להיות מנוי שלהם. בחיוב הקרוב של הויזה אמור לרדת החיוב הראשון ואני רותח. שאלתי היא, האם מותר להם להפוך אותי למנוי שלהם למרות שמעולם לא חתמתי על מסמך כזה והאם מותר להם להסתמך על שיחת טלפון שבה השתמע כאילו שאני רוצה להיות מנוי של הטלויזיה שלהם??

  השב
 • 14:12, 30 באוקטובר 2012

  בנימין שלום,

  ראשית סליחה על העיכוב בתשובה.

  ממכתבך עולה כי מעולם לא התחייבת להיות מנוי של הוט, ואם זהו אכן המצב, הרי שאין לך כל חובה לשלם להם דמי מנוי.

  יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הסכם יכול להקשר גם בע"פ, כך שעליך לבדוק את עצמך היטב האם בשיחת הטלפון בה, לדבריך: "השתמע כאילו שאני רוצה להיות מנוי של הטלויזיה שלהם" אכן לא נתת הסכמה ברורה להיות מנוי כזה.

  שיהיה המשך יום נעים,

  ירון

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.