open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 28 במאי 2014

            צריך הסבר לסעיף לא ברור בחוזה

            מדובר בסעיף מחוזה להתחברות לחבילות אינטרנט בבזק.

            סעיף 3.3: רשאים להצטרף למסלול לקוחות חדשים בשירות האינטרנט המהיר של בזק שלא הסירו את שירות האינטרנט שלהם במהלך ה-30 יום שקדמו להצטרפות.

            הגדרת לקוח חדש בבזק (תלוי מי בשרות לקוחות עונה):
            נציגה מס' 1 - אדם שלא היה מחובר 3 חודשים.
            נציגה מס' 2 - אדם שלא מחובר 30 יום.

            אני לא מבין את המשפט הזה, או שפשוט יש סתירה בסעיף זה או שזה איזה ניסוח בשפה המשפטית שאני לא מכיר .
            מצד אחד, יש לקוח חדש, משמע:
            - לקוח חדש לגמרי שלא היה מחובר אליהם מעולם.
            - לקוח חוזר, כלומר אחד שהתנתק מהם וחזר לאחר תקופה.

            מצד שני, כיצד ניתן -שלא- להסיר שירות אם הלקוח לא היה מעולם מחובר אליהם או שלא היה מחובר עליהם תקופה?
            או במילים אחרות, לקוח שבעצם מחובר, ולא הסיר (כלומר הפסיק) את שירות האינטרנט שלו, כיצד יכול להחשב כלקוח חדש?

            המשפט לא ברור ולא הגיוני לי.
            בשירות לקוחות הבחורה גם לא הבינה את המשפט, הלכה להתייעץ, ואמרה שבעצם מדובר בסעיף שפונה ללקוחות חדשים שלא היו מחוברים מעולם או לא היו מחוברים תקופה וחזרו.
            היא הסכימה איתי שמשפט זה מקולקל שיש לתקן אותו, אך זה המשמעות והותקף בכל מקרה.

            1. האם מישהו מבין ויכול להסביר את הסעיף?
            2. האם זה סעיף תקין בחוזה? ואם לא, אז מה המשמעות של סעיף לא תקין בחוזה? האם זה מבטל את החוזה או מבטל רק את הסעיף?
            3. ואם הסעיף מבוטל, האם זה אומר שכל אחד יכול לבקש את החבילה?

            28 במאי 2014
          • מנהל הפורום עו"ד גילעד ושדי 28 במאי 2014

            צריך הסבר לסעיף לא ברור בחוזה

            הפרטים שמסרת בשאלתך חסרים על מנת להבין איזה שירות רצית לבצע. בכל מקרה על פי הפשט ניתן להבין כי מי שרוצה להצטרף למסלול היה חייב להיות מחובר לשירותי האינטרנט של בזק ב 30 יום שקדמו להצטרפותו. בהצלחה

            28 במאי 2014
            • 29 במאי 2014

              צריך הסבר לסעיף לא ברור בחוזה

              אני צריך להתחבר לחבילת אינטרנט חדשה מאחר והקודמת הסתיימה.

              אם כך, האם ניתן לומר שסעיף זה מגדיר לקוח חדש, ככל לקוח ש-30 יום לפני הצטרפות היה מחובר לשירות אינטרנט.
              כלומר, גם לקוח שהתנתק וחזר אחרי 30 יום,
              וגם לקוח ותיק שמחובר באופן רציף (כך שבהכרך הוא היה מחובר 30 יום פני),
              נחשבים כלקוחות חדשים.
              הרי התנאי הזה תקף לגבי שני סוגי הלקוחות.

              כאמור, זה הסעיף:
              סעיף 3.3: רשאים להצטרף למסלול לקוחות חדשים בשירות האינטרנט המהיר של בזק שלא הסירו את שירות האינטרנט שלהם במהלך ה-30 יום שקדמו להצטרפות.

              וזה הלינק לחוזה:
              http://www02.bezeq.co.il/Internet/Documents/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2%20%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99%20%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%94%20%D7%91%D7%90%D7%AA%D7%A8%20%D7%91%D7%96%D7%A7.pdf

              29 במאי 2014
              • מנהל הפורום עו"ד גילעד ושדי 29 במאי 2014

                צריך הסבר לסעיף לא ברור בחוזה

                הכוונה היא לתקופת צינון. כיום כולם צריכים להיות מחוברים לשירותי האינטרנט ולכן בזק דואגת שאתה לא תתנתק כל תקופה על מנת לקבל מחיר טוב יותר ו/או מבצע. ובשל העובדה שרוב האנשים לא יכולים להיות מנותקים מאינטרנט למשך חודש או יותר רשמו סעיף הגנה זה מפני התנתקויות והתחברויות חוזרות ונשנות.
                ולכן כדי לקבל מבצע זה אתה צריך להיות מנותק משירותי האינטרנט של בזק למשך 30 יום לפחות.

                29 במאי 2014
                • 29 במאי 2014

                  צריך הסבר לסעיף לא ברור בחוזה

                  הבנתי, תודה רבה.

                  29 במאי 2014
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form