כיבוד הסכם שנחתם וקיבל תוקף של בית משפט - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • bafi

  נשלח ע"יbafi 18:19, 6 בנובמבר 2014

  לפני כשנה נחתם ביני לבין שלושת שכני הסכם שקיבל תוקף של בית משפט על כך שאני חותמת להם על תוספות בנייה שהם בינתיים בנו וסיימו , ובבוא העת הם יחתמו לי על תוכניות הבנייה שלי. שלחתי להם תוכניות בדאר רשום, לתדהמתי הם מתחמקים בטענות שונות ומשונות מלחתום לי , וכן התנו את החתימה בכך שאתאים את הבנייה שלי לשלהם, בחוזה כתוב שהם חייבים לחתום לי על התוכניות ועל כל מסמך שיידרש, חלפו שבועיים למן היום שבו שלחתי את התוכניות והם עדיין מתחמקים בתואנות שונות, כמה זמן אני אמורה להמתין לחתימות שלהם בטרם אנקוט בצעד כלשהו? הם פשוט מהתלים בי, ושנית למרות שבחוזה ביננו אין סייגים כלשהם למעט הבנייה לפי אחוזי הבנייה שמגיעים לכל דייר ומהם לא חרגתי, האם הם יכולים להחתים אותי או להכריח אותי לבנות בהתאם לבנייה שלהם??? תודה ויום מקסים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  22:51, 6 בנובמבר 2014

  ראשית, שלחי להם מכתב התראה מעו"ד. לאחר מכן הגישי תביעה נגדם. על מנת לבדוק מהם חובותייך וזכויותייך בנוגע לאופי הבנייה כדאי להיוועץ עם אדריכל מקומי המכיר את החוקים המוניציפליים במקום וכן בעו"ד המתמחה בחוקי התכנון והבנייה.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.