ביטול חוזה שכירות לאחר שנחתם - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • גילה

  נשלח ע"יגילה 13:38, 4 בדצמבר 2014

  שלום, חתמנו על חוזה שכירות באמצעות מתווך בחוזה זה היו כמה שינויים שאנחנו השוכרים ביקשנו והמשכיר הסכים לכולם וחתם, עבר כשבוע מאז חתימתו והיום התברר שהוא חתם על החוזה מבלי לקרוא אותו והוא מעוניין לשנותו. אנחנו מנסים להגיע לפשרה כלשהי למרות שאנחנו לא חייבים מאחר והוא כבר נתן את הסכמתו בחתימתו על החוזה. השאלה שלי האם יש לו אפשרות להתחרט ולבטל את החוזה ? במידה ואין פשרה האם אנחנו יכולים לדרוש את קיומו של החוזה שנחתם? במידה והוא מבטל מה הם הפיצויים אותם אנחנו יכולים לדרוש? (אנחנו כבר הודענו על עזיבת הדירה הנוכחית) הוא גר בחו"ל הבית שלו אך על שם חמותו תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  12:27, 7 בדצמבר 2014

  להתחרט משמעו להפר חוזה. אלא אם השינויים יעשו בהסכמה אתם יכולים לדרוש את קיומו במתכונתו הנוכחית. במידה ולא יהיה מוכן המשכיר להשכיר את דירתו בתנאים שנחתמו אתם יכולים להגיש נגדו תביעה על הפרת חוזה.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.