התנהלות פסולה של חברה למימוש זכויות רפואיות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • ראובן

  נשלח ע"יראובן 11:11, 14 בדצמבר 2014

  אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאול את שאלתי. במידה ואין זה הפורום המתאים, אודה אם אופנה לפורום המתאים לשאלתי. פניתי לחברה למימוש זכויות רפואיות עם כל המסמכים הרפואיים המצביעים שיש לי בעיות בריאותיות, לצורך קבלת עזרה בהגשת מסמכים לוועדות של המוסד לביטוח לאומי לצורך הכרתי כנכה וקבלת קצבת נכות. למרות שבמסמכים אותם הצגתי ליועצת בחברה ראו בבירור שאוכר כנכה 100% במוסד לביטוח לאומי כיוון שכל תוצאות הבדיקות מצביעות על כך, היועצת לא טרחה לעדכן אותי בעובדה זו ובכך לאפשר לי לבחור אם לקבל את השירות מהחברה. הוחתמתי על הסכם ובו התחייבתי לשלם שכ"ט בגובה של 43 קצבאות נכות חודשיות - סכום אסטרונומי, אשר כלל לא מצדיק את העלמת המידע ממני ע"י יועצת החברה שגם ללא ייצוג החברה למימוש זכויות רפואיות אוכר ע"י ביטוח לאומי כנכה 100% כיוון שכל המסמכים והבדיקות מצביעות על כך. לראייה - תוך שלושה חודשים מיום הגשת המסמכים לביטוח לאומי והשתתפות בוועדות ביטוח לאומי, קבלתי הכרה כנכה 100% ממוסד לביטוח לאומי. שאלתי היא: "האם ניתן לערער על גובה התשלום, אותו נאלצתי לשלם בתשלומים חודשיים לחברה למימוש זכויות רפואיות?" הרי ברור שבמקה שלי הם נהגו בחוסר יושר ובחוסר תום לב ועקב כך אני מרגיש מתוסכל ומרומה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  12:11, 14 בדצמבר 2014

  על פי רוב, חברות אלו גובות את ההפרש בין מה שמגיע לך ברגע הנתון למה שהן מצליחות להשיג לך. במקרה זה ישנה באמת בעיה של חוסר תום לב. כדאי להיוועץ בעו"ד על מנת להחלץ מהמצב אליו נקלעת, יתכן ותדרש להגשת תביעה .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.