הפרת חוזה שכירות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • הילה

  נשלח ע"יהילה 14:11, 22 בדצמבר 2014

  שלום, הייתי חלק מכפר סטודנטים ונחתם חוזה שכירות ביני לבין העמותה. העמותה אשר השכירה לסטודנטים דירות, החליטה כחודשיים לפני סיום החוזה לקרוא לכל הסטודנטים לצאת מהדירות ללא פתרון מגורים חלופי לסטודנטים, וזאת מפני שנמצאו קונים לדירות שבהן גרו הסטודנטים. כל הסטודנטים עזבו את הדירות ללא התנגדות, ביניהם אני, אך דבר זה גרם לי לעוגמת נפש רבה ולפגיעה בשגרה הלימודית. שאלתי היא מה ניתן לעשות במצב כזה? האם ניתן לתבוע את העמותה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  14:18, 22 בדצמבר 2014

  כמובן שניתן לתבוע את העמותה. באם לא הוסכם בינכם לפיצוי בגין העזיבה המוקדמת ו/או לא היה סעיף בחוזה המתיר להם לעשות זאת הרי זו הפרת חוזה. כדאי להגיש תביעה קולקטיבית נגד המשכירה לחילופין תוכלי לתבוע בתביעות קטנות את חלקך.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.