חוזה עם לקוחות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 18:47, 4 בינואר 2015

  שלום, אני כרגע בהקמה של חברה חדשה . אני צריך לכתוב חוזה עם התקשרות עם לקוחות.זה שיווק של מוצר חדש.ניסוני לכן עדיין ארני לא משקיע על חוזה עם עו"ד.הורדתי בנתיים כמה חוזים מהאינטרנט ושניתי אותם שיתאמו למוצר שלי.יש בעייה משפטית עם דבר כזה?להעתיק מכמה חוזים באניטרנט? עשיתי את החוזה חד צצדי.אמרו לי שצריך אישור של משרד המשפטים? והאם העובדה שהחוזה ארוך וכתוב בשפה גבוהה?זה מהווה בעייה? תודה מיכאל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  11:08, 6 בינואר 2015

  רבים הם המעתיקים מחומר המופץ באינטרנט. במידה והדבר מוגן בזכויות יוצרים זו תהיה בעיה. נסה לפנות לפורום בנושא קניין רוחני.
  במידה ותרצה לעשות חוזה אחיד הנך יכול לפנות למשרד המשפטים על מנת שיבדקו את החוזה ויאשרו לך אותו בתור חוזה אחיד. חוזה אחיד הוא חוזה עמיד שקשה לתקוף את חוקיותו(הבנקים משתמשים בחוזים אחידים).
  אינני חושב שחוזה חד צדדי יעזור לך בגיוס לקוחות וכן בהתמודדות עם תביעות. כדאי לייצר חוזה הוגן ומאוזן שעומד בתנאים של חוקי הצרכנות הרבים על מנת להימנע מהתגוששות משפטית רבה.
  חוזה ארוך ושפה משפטית גבוהה לא אמור להוות בעיה. דע כי כיום הלקוחות ערניים יותר ובודקים את החוזים .
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.