לאיזה עורך דין עליי לפנות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • שגית

  נשלח ע"ישגית 22:53, 17 בפברואר 2015

  העבדתי כמפיצה עם חוזה במשך 3 חודשים , עסקאות שנסגרו לא שולמו או לא שולמו במלואם, ההתקשרות עם החברה שלה הפצתי את התוכנה התנהלה מולי באופן צמוד מדי יום התכתביות באימייל , תיאום פגישות לא בהכרח לגבי מכירות אלא שת"פ , בינואר הפכתי להיות שכירה באופן זמני בתקופה כמעט שלא מכרתי עסקאות בכל מקרה שתי שאלות : 1. אני מעוניינת לתבוע / לדרוש עדיף בטוב אבל אם לא בדרך משפטית 2. האם עליי לבחון תביעה ליחסי עובד מעביד אם איזו התמחות משפטית עליי לבחון זאת ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  16:13, 19 בפברואר 2015

  אם היו יחסי עובד מעביד לעו"ד בתחום דיני העבודה. באם לא, והסכום היה קטן מ 34,000 עלייך לפנות לביהמ"ש לתביעות קטנות. ובאם הסכום גבוהה יותר יש לפנות לתביעה כספית באמצעות עו"ד העוסק בליטיגציה בתחום האזרחי.
  בהצלחה.

  תגובה
 • 21:54, 19 בפברואר 2015

  מה הם השאלות שאני צריכה לשאול את עצמי כדי לדעת אם היו יחסי עובד מעביד, מה שאני יודעת זה שהועברו אלי לקוחות לטיפול כל הזמן התבקשתי לעדכן לגבי התקדמויות על קובץ בdropbox כמעט כל בוקר היו התכתביות ב sms וואסאפ בקשות לתיאומי פגישות הזזת פגישות תיאום של הפגישות עם מספר גורמים במטרה שתהייה מכירה ואני את שכרי ירוויח מהעמלות.
  עוד אני יודעת שזה היה מאוד מאוד אינטנסיבי .

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  08:10, 20 בפברואר 2015

  אנא העבירי שאלה זו לפורום דיני עבודה.
  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.