הזמנת עבודה ללא פרטים וסכומים - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • צבי

  נשלח ע"יצבי 17:18, 23 ביוני 2015

  במקום מגוריי מתבצע סלילת כביש ע"י משרד הבינוי .כביש מעבר לשכונה חדשה . הקבלן החתים את אשתי בעת שהותי בחו"ל על מסמך הזמנת עבודה על עבודות ריצוף מדרכות וחניות בסביבת מקום מגוריי .אשתי חתמה בהיסח הדעת . לא הבינה את משמעות המסמך .המסמך הנ"ל ריק מפרטים ללא סכומיי עלויות . המסמך כולל רק שם ,כתובת וחתימת אשתי . הקבלן מודע להתנגדותי .לא כל הדיירים הגובלים עם המדרכה הסכימו לחתום .נא חוות דעתכם על מסמך זה .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  20:53, 24 ביוני 2015

  בחוזה צריכים להיות פרטים מסויימים על מנת שיהיה
  במידה ולא הוכנסו סכומי כסף לחוזה הזמנת עבודה הדבר מרוקן את החוזה מתוכן. אלא אם כן ישנו מנגנון חישוב העבודות בחוזה בין הצדדים כגון תמחור על פי מחירון דקל וכו..
  בהצלחה.

  תגובה
 • 22:42, 31 ביולי 2015

  האם זה בכלל חוקי להחתים על הזמנת עבודה ללא תמחור ? במקרה דנן המציע הוא קבלן המבצע את העבודות עבור משרד השיכון . בהזמנת העבודה הוא מציין כי העבודות נשוא הזמנת העבודה הם בחזית ובסמוך לביתי אבל בשטחים שלא בבעלותי (ריצוף מדרכות) .השטחים מן הסתם בבעלות ציבורית . לא מצאתי נספח להזמנת העבודה ובו אישור משרד השיכון לשינויים .בהזמנת העבודה מופיע שם של חברה אאא עבודות עפר בע"מ אבל בחשבונית לתשלום רשום אאא עבודות עפר עמק הירדן (1991) בע"מ האם זה תקין?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.