• 23 ביוני 2015

  הזמנת עבודה ללא פרטים וסכומים

  במקום מגוריי מתבצע סלילת כביש ע"י משרד הבינוי .כביש מעבר לשכונה חדשה . הקבלן החתים את אשתי בעת שהותי בחו"ל על מסמך הזמנת עבודה על עבודות ריצוף מדרכות וחניות בסביבת מקום מגוריי .אשתי חתמה בהיסח הדעת . לא הבינה את משמעות המסמך .המסמך הנ"ל ריק מפרטים ללא סכומיי עלויות . המסמך כולל רק שם ,כתובת וחתימת אשתי . הקבלן מודע להתנגדותי .לא כל הדיירים הגובלים עם המדרכה הסכימו לחתום .נא חוות דעתכם על מסמך זה .

  23 ביוני 2015
 • מנהל הפורום עו"ד גילעד ושדי 24 ביוני 2015

  הזמנת עבודה ללא פרטים וסכומים

  בחוזה צריכים להיות פרטים מסויימים על מנת שיהיה
  במידה ולא הוכנסו סכומי כסף לחוזה הזמנת עבודה הדבר מרוקן את החוזה מתוכן. אלא אם כן ישנו מנגנון חישוב העבודות בחוזה בין הצדדים כגון תמחור על פי מחירון דקל וכו..
  בהצלחה.

  24 ביוני 2015
  • 31 ביולי 2015

   הזמנת עבודה ללא פרטים וסכומים

   האם זה בכלל חוקי להחתים על הזמנת עבודה ללא תמחור ? במקרה דנן המציע הוא קבלן המבצע את העבודות עבור משרד השיכון . בהזמנת העבודה הוא מציין כי העבודות נשוא הזמנת העבודה הם בחזית ובסמוך לביתי אבל בשטחים שלא בבעלותי (ריצוף מדרכות) .השטחים מן הסתם בבעלות ציבורית . לא מצאתי נספח להזמנת העבודה ובו אישור משרד השיכון לשינויים .בהזמנת העבודה מופיע שם של חברה אאא עבודות עפר בע"מ אבל בחשבונית לתשלום רשום אאא עבודות עפר עמק הירדן (1991) בע"מ האם זה תקין?

   31 ביולי 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?