חוזה מול גן ילדים - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 22:59, 3 במאי 2016

  הכנסתי את הבת שלי בינואר לגן כשהייתה בת חצי שנה בפועל הייתה שם פחות חודש ומשהו מהתקופה בגלל שהייתה חולה.... בכל מקרה לאחר מספר דברים החלטנו שאין סיכוי שאנו משאירים אותה בגן והגננת מכחישה הכל וטוענת כי אנחנו צריכים לשלם עד סוף אוגוסט כי זה הפרת חוזה. מבחינתו המעשים שהיו הם הפרת חוזה גם כן. מרגישה כל כך זוועה מה אתם אומרים? 1. הובטח לנו יחס של 2 ל 8 ילדים בפועל יש כבר ממרץ 10 ילדים אף אחד לא שאל ולא עדכן. 2. שמענו את המטפלת אומרת לילדה אחרת בגן "נמאס לי לשמוע אותך כבר תפסיקי לבכות/לצרוח כל היום" הגננת טוענת שהאמא מיודעת אבל מה זה מעניין אותי? אני לא רוצה סביבה כזו לילדה שלי. 3. כשאחת המטפלות לא נמצאת מביאים לה מישהי רק ל3-4 שעות לגיבוי ואחת נשארת שאר הזמן לבד. אלא אם לפעמים האבא בא לעזור... 4. אף אחד לא אמר לי שיש קשר משפחתי בן המטפלת הראשית לבעלת הגן ושהאבא בא לעזור - חושבת שזכותי לבחור אם זה מתאים לי.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  11:21, 8 במאי 2016

  במידה ואת חשה כי ישנה הפרת חוזה את זכאית לצאת מהחוזה.
  שימי לב למס' דברים: עלייך לבסס את טענותייך ולבדוק
  האם יש חוזה בכתב המבטיח את האמור לעיל (יחס ילדים מטפלת וכו)
  לגבי סעיף 3 - ישנו תקן מינימלי לטיפול בילדים בגיל זה. יתכן והצדק איתך בנוגע לכך.
  4. לא כ"כ רלוונטי.
  במידה ותפסיקי את תשלומייך וודאי תתבעי ע"י בעלת הגן. הכיני את הקרקע ואספי מידע אודות הפרת החוזה כגון מסמכים,חוזים,תיעוד שיחות ומיילים.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.