הצעת מחיר וחתימה עם אדם אחר - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 22:56, 14 באוגוסט 2016

  שלום רב לעו''ד, לפני כשנה קיבלתי הצעת מחיר עבור תיקון גג לבית משותף. התבקשתי לבדוק כמה עולה תיקון ע''י ועד הבית. קיבלתי תשובה עוד אז, אבל נושא התיקון עלה רק לפני חודש. בגלל שעוד חודשיים אני עובר דירה, העברתי לכל הדיירים את ההצעה. הצעת מחיר פונה לשמי, וכדי להזמין את העבודה, יש למסור להם פרטים חזרה בפקס - שם, משפחה, ת.ז. וחתימה. - האם אחד הדיירים יכול לחתום על ההצעה וזה יהיה כביל מול החברה שתבצע את עבודות, ואני ישא בתוצאות תשלום כי הצעה פונה לשמי, או רק מי שחותם - החוזה מולו? אני לא רוצה להתקע אחרי שאני עובר עם חיובים שלא חתמתי על.... יוסי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  11:25, 15 באוגוסט 2016

  ראשית, אני מניח שלא יחתמו את שמך במקומך. שנית, אתה יכול לשלוח הודעה לחברה (ולוודא קבלת ההודעה) כי אינך בעל דירה יותר בבניין וכל הצעה יש להעביר לנציגות הנוכחית. כמו כן סביר שהחברה לא תבצע את העבודות לפני הסדרת התשלום. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.