לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מור

תביעה משפטית נגד צה"ל לשינוי נוסח על שרות

שלום. אני מעונין להגיש תביעה משפטית נגד משרד הביטחון - צה"ל על שינוי הנוסח של האישור מצה"ל על מנת שיתאים לדרישות של הפולנים להחזרת האזרחות לצורך קבלת דרכון פולני מדובר בגברים שצה"ל רשם אותם לכוחות מילואים בין השנים 1948-1851 באופן אוטומטי ללא הצדקה ולא הזמין אותם בפועל או שירתו או חויילו או נקראו לכל שירות בצה"ל רק נרשמו , כמו כן לא עברו כל ועדה רפואית או קיבלו פרופיל רפואי או נבדקו ע"י רופא לפני כן ויתכן ולא היו כשרים לשרות אבל צה"ל ללא הבחנה רשם אותם ונתן להם מספר אישי . ידוע לי על תהליך לא סדיר באותם שנים ברישות ובקליטה של עולים מפולניה שלא היו במצב בריאותי כשיר ולכן ברישום זה צה"ל פגע בזכויות שלהם ובזכויות הדורות הבאים . האישור שצה"ל נותן מנוסח כך שהוא פוגע בזכויותינו , אין כל מניעה חוקית לשנות את הנוסח באישור אחר שלא שירת שירות פעיל או מילואים מבלי להכנס לרישום וכו"י וזה לא סותר את העובדות אבל זה דורש תהליך משפטי שאולי נצליח בו באם יצטרפו מספר תובעים . הפולנים לא מקבלים את האישור של צה"ל כי רשום בו שהוא נרשם בלבד ולכן אישור כה פסול מבחינם והחזרת האזרחות לא ניתנת . ברגע שנצליח לשנות את נוסח האישור הדרך פתוחה לקבלת הדרכון . מבקש ממי שנתקל בבעיה דומה ואזרחותו נפסלה מהסיבה הזו ומעונין להיות חלק מאותה תביעה , יתכן ונצליח להגיע לתביעה יצוגית שישלח לי את תגובתו בפורום הזה או מספר נייד וניצור קשר. תודה

גיא לבקוביץ

שלום רב, אני מעוניין להכנס לתביעה, סבי גוייס לשירות מילואים בתאריך 9.1.51 ולכן אייננו זכאי . אני אמסור לך את הטלפון במייל guy.levkovich@gmail.com גיא

הי מור

אנחנו תקועים כמו רבים אחרים בדיוק באותה בעיה. נשמח להצטרף ולעשות כל מה שנדרש בכדי לשנות את הנוסח. בהצלחה, שרון 054-7667999

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דרכון פולני