עצירת תהליך שהותחל עם עו"ד ונחתם חוזה שכ"ט - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • אנונימי

  נשלח ע"יאנונימי 13:51, 26 בדצמבר 2012

  רציתי לשאול אם חתמתי על חוזה 25 אחוז מהזכיה והטיפול עוד לא התחיל ז"א רק נשלחו שלשום מכתבים לאיסוף חומר רפואי האם אני יכולה לעצור את התהליך ולפנות לעו"ד אחרבלי שיתבע אותי? אני שואלת כי כשחתמתי העו"ד אמר לי תחתמי קודם ואז אני יסביר וגם לא קיבלתי העתק במקום רק למחרת במייל כשעיינתי בחוזה הוא היה מפחיד מאוד מה עושים? הוא רשם המון דברים שאני לא מסכימה להם אני מפחדת שבמקום להיות בצד שלי הוא יהפוך להיות נגדי... אודה מאוד לתשובתך וגם איך אפשר לדעת מה הוא חוזה הוגן שאמור להגן עליי

  השב
 • 20:36, 26 בדצמבר 2012

  קשה לי להעריך ולענות. האם באמת נשלחו רק מכתבים לאיסוף חומר רפואי או מכתבים נוספים? האם מדובר בהסכם שכ"ט סטנדרטי שאינך מבינה את סעיפיו? את יכולה לנסות לדבר עם העו"ד שפגשת לבקש הסברים נוספים או לאמר שאינך מעוניינת בייצוג שלו או לפנות לעו"ד אחר שייעץ לך ויוכל לפנות בשמך לאותו עו"ד. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.